Dzięki naszemu doświadczeniu obsługa naszego urządzenia będzie dla Państwa bezproblemowa

Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu w pracy w leśnictwie, stworzyliśmy proste narzędzie do karczowania pni drzewa. A potem na jego podstawie opracowaliśmy Dipperfox.

Nasza historia

Pracując poza biurem, czasem w samym sercu lasu, zauważyliśmy, że nasza praca nie szła nam sprawnie. Czasami było to spowodowane brzydką pogodą albo ciężkim terenem, ale głównie były to drobiazgi powodujące opóźnienia i utrudnienia, które doprowadziły do zmarnowania czasu, paliwa i pieniędzy.

Poprzez obserwację i praktykę nauczyliśmy się, że lepsze planowanie i odpowiednie narzędzia do pracy mogą wiele zmienić na lepsze. Dzięki odrobinie innowacji, pomysłowości i determinacji przenieśliśmy się na zupełnie nowy poziom i staliśmy się projektantami produktów.

I proszę - jedno doprowadziło do drugiego i w 2018 roku zbudowaliśmy nasz pierwszy działający prototyp kruszarki do pni drzewa. Od początku okazała się hitem i po wysłaniu jej do przetestowania przez firmę zajmującą się ciężkimi maszynami, nigdy już do nas nie wróciła. Po prostu nie chcieli jej oddać z powrotem. Dlatego też musieliśmy zbudować nowy i lepszy prototyp, który znowu do nas nie wrócił.

Zainspirowało to nas i połączyliśmy ciężki sprzęt z naszej serii, technologię, produkcję oraz umiejętności handlowe w celu wprowadzenia na rynek Dipperfox- innowacyjnej marki sprzętu ciężkiego, która łączy w sobie nasze doświadczenie, pomysły, pasję do wydajności i odrobinę szaleństwa.

Tworzymy oraz produkujemy wszystkie elementy stalowe we własnej fabryce wyposażonej w jedne z najbardziej inteligentnych i najszybszych urządzeń do obróbki stali, przeznaczonych dla ludzi oraz lisów. W naszej firmie rodzinnej pracuje teraz 15 inżynierów, operatorów oraz specjalistów, którzy rozwijają nasze nowe produkty, które wiercą, tną, rozrywają i kruszą materiały jak żadne inne!